Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Nysa odbyła się Konwencja Powiatowa SLD.

Końcem kwietnia w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbyła się Konwencja Powiatowa SLD, w której odział wzięła kandydatka do Parlamentu Europejskiego z ramienia SLD Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska oraz władze wojewódzkie SLD Marek Dyduch – Przewodniczący Rady Dolnośląskiej i Arkadiusz Sikora – Sekretarz Rady Dolnośląskiej SLD.


Konwencja przyjęła sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatowej Ryszarda Jaśpińskiego oraz podjęła uchwałę w sprawie udzielenia poparcia kandydatce Małgorzacie Sekule – Szmajdzińskiej.
– Nasza kandydatka startująca do Parlamentu Europejskiego, z listy Koalicji Europejskiej Małgorzata Sekuła–Szmajdzińska to osoba niezwykle pracowita, rzetelna i uczciwa. Kobieta, którą cechuje normalność i empatia – stwierdziła Longina Gaszyńska, sekretarz Rady Powiatowej SLD.
Przypomnijmy, tygodnik „Polityka” na podstawie rankingu przeprowadzonego wśród polskich dziennikarzy parlamentarnych wymienił ją wśród 10 najlepszych posłów, podkreślając wiedzę i wkład pracy w problematykę prawniczą.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem