Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Spotkanie w Górze

Bardzo ciekawe popołudnie spędziłam dzisiaj w Górze. Spotkałam się z mieszkańcami, rozdając im ulotki i zachęcając do udziału i głosowania na mnie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Złożyłam kwiaty pod pomnikiem poświęconym Bohaterom Walk o Wolną i Niepodległą Polskę. Zwiedziłam też cmentarz żołnierzy radzieckich, na którym pochowanych jest 1400 osób.

Przyjemnością była dla mnie wizyta u pani burmistrz Ireny Krzyszkiewicz, której bardzo dziękuję za słowa wsparcia i życzenia powodzenia podczas zbliżających się wyborów. Góra jest mi szczególnie bliska, bo była też bliska mojemu mężowi. Właśnie dzięki jego staraniom w tym dolnośląskim mieście powstała nowa hala sportowa.

Kolejny dzień kampanii zakończyłam spotkaniem z organizacją SLD w Górze. Za niezwykle miłe przyjęcie
dziękuję przewodniczącemu RP SLD i radnemu powiatu górowskiego Grzegorzowi Aleksandrowi Trojankowi oraz wszystkim członkom.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem