Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Członkowie dolnośląskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Członkowie dolnośląskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Już 29 czerwca (w sobotę) zgodnie z decyzją Rady Krajowej SLD, każdy członek organizacji powiatowej SLD będzie mógł wziąć udział w ogólnopartyjnym referendum, którego wynik zdecyduje o tym, w jakiej formule w najbliższych wyborach parlamentarnych członkowie naszej partii będą ubiegać się o mandat do Sejmu i Senatu.

Tego dnia (29 czerwca) w każdej siedzibie organizacji powiatowej SLD odbędzie się referendum, w którym każdy z Was wybierze jedno z dwóch odpowiedzi:

1. Popieram start Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach parlamentarnych w porozumieniu z innymi prodemokratycznymi partiami politycznymi.

2. Popieram samodzielny start Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach parlamentarnych.

O szczegółach referendum (miejscu i czasie) zostaniecie poinformowani przez Waszych Przewodniczących lub Sekretarzy poszczególnych Rad Powiatowych.

Te organizacje powiatowe SLD, które nie mają swojej siedziby, zorganizują tego dnia spotkanie członków partii na ogólnym zebraniu.

Uwaga - członkowie organizacji powiatowych SLD w powiatach: milickim, strzelińskim oraz polkowickim mogą wziąć udział w głosowaniu w siedzibie Rady Dolnośląskiej SLD we Wrocławiu ul. Matejki 6 w dniu 29 czerwca (sobota) od godz. 10.00-14.00.

Wyniki głosowania zostaną opublikowane 1 lipca.

Pozdrawiam
Arkadiusz Sikora
Sekretarz Rady Dolnośląskiej SLD

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem