Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Powiatowa Konwencja Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Krośnie

24 marca 2018 r. odbyła się Powiatowa Konwencja Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Krośnie. Zgodnie z zapisami statutu partii, w połowie kadencji odbywa się wstępne podsumowanie dwuletniej działalności i wyznaczenie nowych obszarów działania formacji. W Konwencji oprócz członków partii i sympatyków, uczestniczył przewodnicący Rady Wojewódzkiej Wiesław Buż.

 

Obrady prowadził Gabriel Zajdel – przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Krośnie.
W trakcie obrad dokonano podsumowania dotychczasowej działalności, jednocześnie wyznaczono cele, do których SLD dążyć będzie w nadchodzących wyborach samorządowych.

Podczas konwencji przewodniczący w powiecie przedstawił sprawozdanie za okres swojej działalności.Tak podsumowali minione dwa lata – zarówno Rada Powiatowa, jak i Zarząd Powiatowy ściśle współpracowali z kołami, co wyrażało się w obecności przedstawicieli RP i SLD na zebraniach kół w terenie, rozmowach z działaczami i członkami partii. Oprócz zadań statutowych prowadziliśmy szereg przedsięwzięć na rzecz mieszkańców np. przeprowadzilismy zbiórkę artykułów, szkolnych i żywnościowych dla poszkodowanych przez klęskę żywiołową w powiecie chojnickim. Rozdaliśmy ponad 1000 sztuk Konstytucji RP. Zbieraliśmy podpisy we wszystkich akcjach organizowanych przez SLD jak Ratujmy Kobiety, referendum aborcyjne, czy za nowelizacją ustawy dezubekizacyjnej przeszło 1000 podpisów. Nasze działania były wspierane przez władze wojewódzkie SLD.


Gabriel Zajdel podkreślił, że konwencja jest niejako inauguracją wyborów samorządowych, które rozpoczną nowy cykl wyborczy, jednocześnie zachęcając do aktywnego udziału członków i sympatyków lewicy w przygotowywaniu list wyborczych.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem