Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czy SLD w Krośnie powinno startować samodzielnie w wyborach samorządowych - ankieta Facebook

30 czerwca na naszej stronie Facebook umieściliśmy ankietę na temat naszego samodzielnego startu w wyborach samorządowych.

Jak widać 51% biorących udział w głosowaniu popiera naszą decyzję. Ankietę zobaczyło 2294 osoby, w głosowaniu udział wzięło 196 osób , 100 osób głosowało za, 96 przeciw. Czyli przy frekwencji około 10% mamy 51% poparcia, dziękujemy !

 

facebook

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem