Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

"Lewica w Powiecie Krośnieńskim"

W dniu 1 grudnia odbyło się spotkanie członków i sympatyków lewicy z terenu gminy Jedlicze z zarządem, oraz przewodniczącym Rady Powiatowej w Krośnie Gabrielem Zajdlem.

 

Spotkanie otworzył Henryk Wilusz, wieloletni działacz SLD na terenie gminy Jedlicze, następnie głos zabrał Gabriel Zajdel - wskazując na potrzebę aktywizacji obecnych członków oraz byłych samorządowców należących do SLD. W dyskusji udział wzięli między innymi: Adam Olbrecht - przewodniczący koła w Jedliczu, Robert Sajdak - sekretarz Rady Powiatowej w Krośnie, oraz Zbigniew Braja - wiceprzewodniczący Rady Powiatowej w Krośnie. Spotkanie było dynamiczne i owocne. Pytań i sugestii odnośnie działania organizacji było tak wiele, że uczestnicy spotkania, organizatorzy spotkania oraz zaproszeni goście wspólnie doszli do wniosku, aby tego typu debaty odbywały się cyklicznie. Na spotkaniu ustalono również, że w styczniu odbędzie się walne zebranie członków koła SLD w Jedliczu. Na początku 2018 roku odbędą się spotkania członków i sympatyków we wszystkich gminach.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem