Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Konferencja prasowa KKW SLD Lewica Razem w Krośnie z udziałem przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego

W czwartek (27 września) Komitet Wyborczy SLD-Lewica Razem przedstawił swoich kandydatów do Rady Miasta Krosna, a w wyborach na prezydenta miasta wystartuje Gabriel Zajdel.

Oficjalna konferencja Komitetu Wyborczego SLD-Lewica Razem odbyła się dzisiaj na krośnieńskiej Starówce. Udział w niej wzięli m.in. Włodzimierz Czarzasty – przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Gabriel Zajdel – kandydat na prezydenta miasta Krosna i kandydaci komitetu do Rady Miasta Krosna.

 Naszą najmocniejszą stroną jest to, że jesteśmy ludźmi, którzy mają świeży pogląd na miasto. Samą kampanię zaczniemy od spotkań z wyborcami w poszczególnych dzielnicach, gdzie będziemy rozmawiać o ich problemach, a także obserwować co można zrobić, aby wszystkim w naszym mieście żyło się lepiej – zapowiadał Gabriel Zajdel
Jak mówił kandydat SLD-Lewica Razem na prezydenta miasta Krosna, program wyborczy ma się opierać na kilku filarach, m. in.: opieka senioralna – organizowanie miejsc spotkań dla seniorów, animacja młodzieży – tworzenie bezpłatnych klubów, gdzie młodzi mogliby realizować swoje pasje, wprowadzenie gabinetów dentystycznych w szkołach, darmowe obiady dla młodzieży na stołówkach szkolnych, tworzenie zielonych terenów rekreacyjnych, zmiany w lokalnym szkolnictwie wyższym i zawodowym, a także plan zwiększenia liczby miejsc pracy.

- W naszym programie stawiamy na to, że najważniejszy jest dla nas człowiek i inwestycje w człowieka – mówił Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD – Nie mamy centralnego programu, bo w każdym mieście są inne problemy. Każde miasto i każdy okręg musi realizować to, co jest dla niego najważniejsze.

Więcej informacji na stronie http://krosno112.pl

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem w Krośnie  - Nasi Kandydaci

 

Kandydat na Prezydenta Miasta Krosna

Gabriel Zajdel ma 40 lat, jest krośnianinem od urodzenia. Uczył się w SP nr 1 w Krośnie, a później w LO w Jedliczu. Wśród dyscyplin, w których poszerzył wiedzę wylicza: finanse i rachunkowość, administracja, bezpieczeństwo i higiena pracy. Ukończył filologię angielską, a także jest inżynierem mechatroniki (to technika, której istotą jest dodawanie rozwiązań elektronicznych do mechanizmów w celu uzyskania możliwie najlepszych efektów głównie w przemyśle motoryzacyjnym).

 

Okręg 1

 1. ZAJDEL Gabriel (40 lat) – członek SLD, wykształcenie wyższe wielokierunkowe, pracuje jako nauczyciel języka angielskiego i informatyki oraz tłumacz tekstów specjalistycznych. Zaangażowany w działalność społeczną i kulturalną. Prezes Podkarpackiego Oddziału Stowarzyszenia Współpracy Polska – Wschód.
  2. BARAN Ewa (41 lat), bezpartyjna, nauczycielka języka niemieckiego i rosyjskiego, zaangażowana w działalność społeczną, członkini Rady Osiedla im. Bronisława Markiewicza.
  3. SANOCKI Wiesław (58 lat) – bezpartyjny, Przewodniczący Zarządu osiedla im. Bronisława Markiewicza oraz Wiceprezes Stowarzyszenia działkowców ogrodu „Zacisze”.
  4. ŚWIEBODA Monika (35 lat), bezpartyjna, wykształcenie średnie techniczne, pracuje w Krośnie w firmie handlowej.
  5. KOSSAKOWSKI Włodzimierz (68 lat) członek SLD, wykształcenie wyższe-Politechnika Śląska, długoletni pracownik KHS, obecnie emeryt.
  6. ŻABIŃSKA Danuta (62 lata) – członkini SLD, emerytowana pracownik administracji publicznej, wieloletnia działaczka społeczna.
  7. EKIERT Piotr (39 lat), bezpartyjny, wykształcenie wyższe ekonomiczne, prowadzi własną działalność gospodarczą.

Okręg 2

 1. TEŚNIARZ Łukasz (38 lat), bezpartyjny, wykształcenie techniczne, prowadzi własną działalność gospodarczą, działacz społeczny.
  2. KOPIEC Alina (52 lata), bezpartyjna, wykształcenie średnie, trójka dzieci, czworo wnuków, aktywna zawodowo.
  3. MAZUR Wiesław (44 lata), bezpartyjny, wykształcenie średnie, pracuje w firmie produkcyjno – handlowej.
  4. FARBANIEC Agata (42 lata), bezpartyjna, członek Rady Rodziców w Zespole Szkół Muzycznych.
  5. MICHALIK Krystyna (70 lat), bezpartyjna,
  6. FORYŚ Stanisław (63 lata), bezpartyjny, wieloletni działacz społeczny, między innymi przy budowie Domu Kultury na Białobrzegach czy wodociągów. Aktualnie emeryt, w dalszym ciągu zamierza pracować na rzecz Dzielnicy Białobrzegi i Miasta Krosna.

Okręg 3

 1. KOWALCZYK Danuta (67 lat) , bezpartyjna, Przewodnicząca Towarzystwa Rodzin Wielodzietnych w Krośnie.
  2. SAJDAK Robert (45 lat) członek SLD, z wykształcenia technik ekonomista, żonaty, dwójka dzieci, pracownik międzynarodowej firmy produkcyjno - handlowej.
  3. EKIERT Monika (38 lat) , bezpartyjna, wykształcenie średnie medyczne, pracuje w firmie handlowej.
  4. HENDZEL Grzegorz (42 lata) , bezpartyjny, dwoje dzieci, wykształcenie średnie, Przewodniczący MNZZ pracowników KHS w Spółce Krosglass.
  5. ZAJDEL Aneta (35 lat) , bezpartyjna, nauczyciel języka rosyjskiego, prowadzi własną działalność gospodarczą.
  6. DŻUGAJ Dominik (40 lat), bezpartyjny, wykształcenie wyższe, pracuje w firmie handlowej.
  7. ŻABIŃSKI Janusz (65 lat) członek SLD, emerytowany pracownik Rafinerii Nafty Jedlicze, wieloletni działacz społeczny.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem